Sverige ostämplat

Objekt Nr:Beskrivning:Minimipris:
117 + ch (650)97
231 + (1400) F210
332 + cvu (300)45
432 ++ (800) F120
541 + prakt (200)30
642 + (250)37
743 + (500)75
844 ++ (500)75
944 ++ cu (500)75
1044 + liten tunn fläck20
1146 + (1000) F.150
1248 + (1500) F.225
1349 + cv (800) F.120
1455 + (225)33
1556 + (225)33
1657 + (300)45
1760 + (1400) F.210
1867 ++ (650)97
1984 bz ++ (250)37
2088 + (150)21
2190 + (200)30
2291 + (500)75
2391 + cu (500)50
24120 ++ ch (450)45
25126-35 ++ kpl (960)135
26136-38 ++ kpl (500)75
27138 + (150)21
28140 C ++ (350)52
29140 C ++ 4-block (1400)140
30141 A + (300)45
31142 A cx ++ ch (220)22
32142 A cc ++ cv (900)90
33142 E cxz ++ (180)27
34143 A cxz ++ (80)12
35143 E ++ cvu (400)40
36143 E ++ (400)60
37144 A ++ (600)90
38144 C ++ (250)37
39144 E cx ++ (100)15
40144 A cxz ++ cu 5-strip (2250)200
41145 A ++ (150)21
42145 E + (160)24
43145 E cx ++ (90)13
44146 C ++ (150)21
45147 ++ (350)52
46147 ++ (350)52
47148 A cx ++ (160)24
48151 A ++ 4-strip med repor från tillverk-ningen på baksidan. (4000) F.400
49153 ++ (250)37
50153 ++ chu (250)37
51159 ++ ändmärke (3000) F.150
52165 cz + (200)30
53166 ++ vitt papper (200)30
54170 ++ (250)37
55172 ++ (350)52
56174 ++ (180)27
57175 A ++ (450)67
58175 C ++ (450)67
59176 C ++ cv (650)65
60177 A ++ (140)21
61180 ++ (550)82
62187 ++ (400)60
63187 + tonat papper (250)37
64191 ++ tonat papper (950) F.140
65193 ++ (500)75
66194 ++ (350)52
67197 cx + (200)30
68199 ++ cv (240)24
69200 ++ (300)45
70210 ++ kraftigt veck (4500)200
71237 ++ (450)67
72237 + (150)21
73238 ++ (350)52
74238 ++ (350)52
75241 A ++ (140)21
76243 ++ (140)21
77245 ++ (350)52
78252 ++ (135)18
79253 ++ (165)24
80259 CCB ++ (175)25
81261 BC ++ (275)40
82261 CB +10
83261 CB ++ (275)40
84262 BC ++ (400)60
85262 CB +10
86262 CB ++ (400)60
87269 Bv och Bh +50
88273 BC ++ med streck (1800) F.270
89284-317 ++ kpl (800)80
90318 CB ++ (400)60
91321 BB ++ (420)60
92322 ++ (270)40
93324 BB ++ (400)60
94324 CB ++ (700)105
95326 BB ++ (160)24
96329 ++ (350)52
97332 BC ++ (3300) F.495
98332 CB ++ (3300) F.495
99332 C ++ (650)97
100335-36 ++ kpl (600)90
101337 C ++ (1200)180
102344-46 ++ kpl25
103344 BB ++ (100)15
104350 ++ (100)15
105353-57 ++ kpl (300)45
106416 DD ++ skuret upp resp ned (235)30
107416 SX ++ 30+10 (250)37
108471-75 ++ kpl i 9-block (900)90
109528 BB ++ (540)75
110730 BB ++ blank gummering (400)60
111Tj 14 ++ (100)15
112Tj 32 ++ (250)37
113L 20 (+)15