Sverige postfriska automathäften
Objekt Nr: | Beskrivning: | Minimipris: |
276 | HA 2 E O cyls 2 (140) | 21 |
277 | HA 3 R cyls 1v (220) | 33 |
278 | HA 3 R 5 ex (600) | 50 |
279 | HA 4 A R (700) | 105 |
280 | HA 4 A O (275) | 40 |
281 | HA 5 RV 4 ex (2400) | 120 |
282 | HA 6 RV utan sneds (220) | 33 |
283 | HA 6 OV (200) | 30 |
284 | HA 6 OV blå rektangel på omslagets insida (520) | 75 |
285 | HA 16 C2 O delat kn 6192/ (130) | 18 |
286 | HA 17 A1 kryss (167) | 24 |
287 | HA 18 B ryggtryck 8x2 (120) | 18 |
288 | HA 25 A cyls 2 + kn 88874 | 10 |